• Login
  • 0
    Cart

Наш шоурум

АКЦІЙНІ ВОРОТА ТА ДВЕРІ

ВХІДНІ ДВЕРІ

МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ

В'ЇЗНІ ВОРОТА

ЯК ОБРАТИ ВІДПОВІДНІ ВОРОТА ДЛЯ ВАШОГО ГАРАЖА?

Ворота від компанії Hörmann - це комфорт і надійність. Продукція цієї компанії користується широким попитом у всій Європі. Це відбувається завдяки видатній якості виробів. У нашій країні продовжує зростати попит на секційні ворота, що випускаються цією фірмою, Харків тут не є винятком.

Запрошуємо Вас відвідати перший шоурум продукції німецького концерну "Hormann", який знаходиться за адресою: м.Харків, пр. Московський, 102/112.

Компанія «Атлас» є офіційним партнером тм «Hormann». На честь відкриття ми пропонуємо вигідні умови співпраці, акції та знижки на найпопулярнішу продукцію. У нашому шоурумі представлені виставкові зразки гаражних і промислових воріт, автоматики, багатоцільових і міжкімнатних дверей тм «Hormann».

Асортимент

Наші консультанти допоможуть підібрати для Вас унікальне поєднання кольорів і моделей.

Каталоги продукції, колірна палітра, різноманітність матеріалів - все це Ви зможете побачити і вибрати в нашому шоурумі.

У нашій виставковій залі представлений найбільший асортимент продукції тм «Hormann».

Будучи офіційним партнером німецького концерну «Hormann», ми пропонуємо нашу продукцію за найвигіднішими цінами. У нашому шоурумі також представлені протипожежні та багатофункціональні двері, внутрішні, гаражні та міжкімнатні двері.

До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід!

Ми почастуємо Вас чашкою кави, вислухаємо Ваші побажання, запропонуємо унікальні варіанти рішень та втілимо Вашу мрію в реальність!

ukUkrainian