• Login
  • 0
    Cart

Найвища якість та елегантний дизайн. Все говорить на користь оригіналу: якість і надійність, зовнішній вигляд і комфорт, а також продумана техніка. У кожних підйомно-поворотних воротах Berry зосереджений більше ніж 50-річний досвід виробництва гаражних воріт. Завдяки великій різноманітності мотивів, видів і розмірів Ви обов'язково знайдете саме ті ворота для Вашого будинку, які будуть відповідати Вашим вимогам.

Сталеві ворота з мотивом серійно поставляються забарвленими в особливо вигідний за ціною білий колір, а також можуть бути пофарбовані в 7 недорогих переважних кольорів і ще близько 200 кольорів по карті RAL (виняток становлять перламутрові і люмінесцентні кольори, а також кольору «металік»). Ворота з масивної деревини поставляються у варіантах «північна ялина» і «ялиця Hemlock».

Практично для будь-якого мотиву і типу воріт Ви знайдете у Hörmann подходящую боковую дверь. В результаті, ворота та двері чудово гармонують один з одним.

Підйомно-поворотні ворота Berry перевірені і сертифіковані відповідно до високих вимог з безпеки європейського стандарту 13241-1. Ви можете дізнатися, чи відповідають Ваші гаражні ворота поточним стандартам безпеки ЄС, за допомогою списку контрольних питань з безпеки. В Україну ворота поставляються безпосередньо від німецького виробника. 

Огляд мотивів сталевих воріт

Огляд мотивів воріт з масивної деревини

Перевага підйомно-поворотних воріт Berry

КАТАЛОГ

ukUkrainian