• Login
 • 0
  Cart

В'їзні відкатні та розпашні ворота

 • Гарантія 5 років
 • Покриття автомобільних лаком
 • 2 типи відкривання: відкатні та розпашні
 • Автоматичні і з ручним відкриванням.
 • Можливість 2-х кольоровий фарбування
 • Можливість виготовлення виразний хвіртки
 • Десятки латунних аксесуарів
 • Більше 500 варіантів відкатних та розпашних воріт для вашого будинку

8 стандартних колірних рішень + кольори RAL

молоткова чорна
молоткова цегляна
Молоткова зелена
Молоткова золота
молоткова мідна
молоткова коричнева
Молоткова світло-сіра
Молоткова сіра

Переваги наших воріт

Висока якість фарбування!

Фарбування воріт здійснюється за допомогою американського обладнання «GRACO», що дозволяє досягти бездоганної якості. Потім ворота покриваються автомобільним лаком, що в кілька разів збільшує захист від УФ-випромінювання.

двоколірна фарбування

Нова технологія 2-х кольоровий фарбування, підкреслює вишуканий стиль. Посилений контур по периметру полотна збільшує його жорсткість.

Безліч дизайнерських рішень

Поєднання різних матеріалів, класичної та перфорованої фільонки, кування, сендвіч-панелей, і полотна у вигляді хвилі і Ромбус, одноколірної і двокольорового фарбування, дозволяють створити безліч дизайнерських рішень для ваших воріт.

Каркас з різнопустих профільних труб

Каркас з різностатевих профільних труб дозволяє досягти максимально високої жорсткості конструкції, що дозволяє виготовляти ворота до 20 метрів довжиною і 6 метрів заввишки. Ворота стійкі навіть до найсильніших вітрам, будь-яким поздовжнім і поперечним навантаженням.

антикорозійний захист

Зварні шви і місця з'єднань воріт є найбільш уразливими і незахищеними. Саме тому ми приділяємо їм максимальну увагу і після виготовлення покриваємо спеціальними антикорозійними матеріалами.

Естетичний вигляд зі зворотного боку

Всі ворота мають закінчений і естетичний вигляд не тільки із зовнішнього боку, а й з внутрішньої, завдяки чому перебуваючи у дворі Ви відчуваєте себе більш затишно. А елемент «Яблуко» створює додатковий обсяг з внутрішньої сторони воріт.

Капітелі і фігурний нащельник

Верхні і нижні капітелі на воротах додають готовому виробу закінчений зовнішній вигляд. Доповнює їх фігурний нащельник, який дозволяє приховати світловий проміжок між стулками воріт. Капітелі на відкатних воротах надають їм класичний вид орних воріт.

контур ущільнення

Для безшумного замикання стулки на всіх розпашних воротах і хвіртках встановлюється контур ущільнення.

розвідні ворота

Крім стандартних воріт, можливе виготовлення розвідних воріт, які дозволяють вирішувати проблему з обмеженням відкату в одну сторону.

Петлі з масельничкою

Петлі з масельничкою забезпечують плавність ходу і дозволяють змащувати петлю не знімаючи полотна протягом всього терміну їх експлуатації.

Технологія «Прихований шов»

Технологія «Прихований шов» дозволяє заховати всі зварні шви і місця з'єднання труб, що створює відчуття монолітності конструкції.

Що таке відкатні та розпашні ворота?

Сьогодні важко уявити приватний будинок без в'їзних воріт, так як є територія навколо будинку, яка оточена парканом, щоб захистити свій особистий простір від чужих очей.

В'їзні ворота виконують 2 функції:

1. Захисна функція. Ворота повинні бути надійними і міцними, щоб ніхто чужий не міг проникнути в будинок.
2. Елемент екстер'єру приватного або дачного будинку. В'їзні ворота можуть бути зроблені з різних матеріалів - металу, дерева і кування, можуть бути різної фактури і кольорів. Якщо подивитися на будинок з боку, то ворота можна порівняти з красивою брошкою на жіночій сукні або запонками на чоловічій сорочці.

В'їзні ворота бувають 2-х типів:

В'їзні відкатні ворота.
В'їзні розсувні ворота.
Тип полотна, декоративные элементы, десятки аксессуаров и огромное количество цветовых решений, позволяет нам изготовить более 500 вариантов въездных ворот, что позволяет подчеркнуть индивидуальность каждого дома.

Откатные въездные ворота

Откатные въездные ворота еще называют сдвижные. Свое название они берут от принципа работы, то есть они откатываются или сдвигаются в одну сторону вдоль забора по специальным роликам. Также откатные ворота могут называть раздвижными, если они сделаны не из одного полотна, а из двух, которые раздвигаются в две стороны.

Главное преимущество откатных ворот — это экономия пространства перед въездом на территорию участка или за ним. Неоспоримым преимуществом в зимний период времени является то, что для их открывания не требуется расчищать снег. А при порыве ветра вы никогда не столкнетесь с ситуацией, что створка вдруг начала закрываться и задела ваш автомобиль.

 

Распашные въездные ворота
Распашные въездные ворота известны каждому человеку еще с детства — это классические ворота на петлях, которые открываются во двор или наружу. Этот механизм работы ворот проверен тысячелетиями и ничего нового за это время не было придумано. Кроме одного — сегодня также, как и на откатные ворота, на распашные может быть установлен электропривод для автоматического открывания.

Главное преимущество распашных въездных ворот — это простота и возможность установить их в уже готовое ограждение. Въездные распашные ворота  не требуют зоны отката.

Дизайн

Дизайн, как откатных, так и распашных ворот, на сегодняшний день, ничем не ограничен. Вы можете выбрать любые материалы, фактуру и цвет, независимо от типа открывания ворот. В самом начале страницы вы уже могли видеть всевозможные варианты дизайна въездных ворот.  А если еще не посмотрели, то возвращайтесь к первому разделу и листайте фотографии наших работ в слайдерах.

Способ открывания

Механизм открывания для обоих типов ворот также может быть выбран, как механический, то есть ворота будут открываться вручную, так и с помощью электропривода. Хотя во втором случае, откатные ворота на практике себя показывают лучше.

Залишились питання?

ukUkrainian