• Login
  • 0
    Cart

Вогнестійкі відкатні ворота для надійного захисту об'єктів

Компанія Hörmann для абсолютно кожного об'єкта поставляє безпечні відкатні ворота, які в залежності від класу пожежної навантаження, відповідають експлуатаційним умовам конкретного об'єкта. Відкатні ворота бувають як одностулковими так і двостулковими. Кожну конструкцію можна з упевненістю назвати вогнестійкою, з огляду на те, що вони пройшли випробування за стандартом DIN 4102. Спеціальна Лабораторія в Брауншвейгу(Deutsches Institut für Bautechnik, DIBt), которая следит за испытанием стройматериалов, постоянно следит за качеством продукции компании Hörmann. Специальный сертификат Немецкого института строительной техники указывает на то, что они допущены к эксплуатации.

Ворота не тільки вогнестійкі, про та димонепроникні, щоб зробити безпечними і надійними евакуаційні шляхи і запасні виходи, цей факт підтверджує сертифікат стандарту DIN 18095. Дані ворота варто застосовувати в тих зонах, де часто бувають скупчення людей, в такому випадку під час пожежі або загоряння люди будуть в безпеці, і не отримають отруєння в результаті поширення диму і газів небезпечних для життя. 

 

Компанія Hörmann пропонує вогнестійкі відкатні ворота з хвірткою або евакуаційної дверима для швидкого проїзду з візками і мішками, проходу людей, переміщення невеликого транспорту. Всі хвіртки або евакуаційні двері оснащені верхніми доводчиками з технічних причин і відповідно до вимог протипожежного захисту.

Більш детальну інформацію Ви знайдете в каталозі.

Залишились питання?

ukUkrainian