• Login
 • 0
  Cart

Мінімум 25 000 циклів відкривання-закривання

Естетика. Сучасний дизайн

Передові рішення для в'їзних воріт

 • Більше 20 варіантів заповнення полотна
 • Полімерне покриття основних елементів
 • Універсальний алюмінієвий профіль шини, поєднаний з профілем рами, забезпечує високу жорсткість, міцність і надійність конструкції зсувних воріт
 • Мінімальний робочий ресурс 25 000 циклів відкриття і закриття
 • Сховане кріплення гарантує високу ступінь захисту
 • Безшумна робота за рахунок опорних роликів з стеклонаполненного поліаміду і нейлонової зубчастої рейки
 • Ремонтопридатності конструкція для усунення пошкоджень або заміни заповнення

Призначення і застосування автоматичних воріт серії ADS400

Ми вдосконалили пристрій в'їзних воріт і створили продукт нового покоління - відкатні автоматичні ворота серії ADS400, які займуть гідне місце як на дачі, так і на промислових об'єктах.

В'їзні ворота поєднують в собі традиційно високу якість, сучасні технології, довговічність і естетичний дизайн. Покращений варіант зсувних воріт привертає доступною ціною, терміном експлуатації не менше 15 років, можливістю установки більше 20 варіантів заповнень полотна воріт різними матеріалами - алюмінієвим профілем суцільного або розрідженого заповнення, сендвіч-панеллю товщиною 45 мм, ролетних профілів AG / 77, листовим матеріалом (профнастилом , дерев'яною дошкою), високою якістю комплектуючих і ремонтопридатністю.

Розсувні автоматичні ворота нової серії ADS400 представлені в такому широкому асортименті, що споживачеві не складе труднощів, виходячи зі своїх запитів і можливостей, вибрати оптимальний варіант конструкції розсувних воріт.

Відкатні ворота: Переваги

Сучасна і постійна система контролю на кожному з етапів розробки і виробництва відкатних воріт забезпечує високу якість і тривалий термін експлуатації продукції.

Конструкція профілів серії ADS400 передбачає можливість установки більше 20 варіантів внутрішнього або накладного заповнень полотна автоматичних зсувних воріт. Використання різних заповнень дозволяє втілити в готових виробах різні за вартістю і виконання конструкції - від елітних до економічних.

Всі основні елементи конструкції воріт виготовляються з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, яке надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації виробів.

Універсальний алюмінієвий профіль шини 96х177 мм, суміщений з профілем рами, забезпечує високу жорсткість, міцність і надійність конструкції зсувних воріт.

Мінімальний робочий ресурс воріт становить 25 000 циклів відкривання і закривання воріт, що орієнтовно відповідає 15 рокам експлуатації воріт (по чотири відкривання і закривання воріт щодня протягом усього періоду).

Сховане кріплення гарантує більш високу ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих ​​елементів кріплення забезпечує більш естетичний зовнішній вигляд конструкцій.

Безшумна робота за рахунок опорних роликів з стеклонаполненного поліаміду і нейлонової зубчастої рейки

Конструкція воріт передбачає можливість швидко усувати різного роду ушкодження або змінювати один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.

Типи заповнень воріт серії ADS400

Ворота серії ADS400 в рівній мірі будуть відповідати архітектурі як сучасного будинку в стилі

Завдяки різним варіантам малюнків (мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка) і квітам панелей в'їзні ворота ідеально поєднуються з будь-яким оздоблювальним матеріалом.

S-гофр

M-гофр

L-гофр

Микроволна

Филенка

Ворота з сендвіч-панелей, що імітують текстуру деревини (золотий дуб, темний дуб, вишня), мають усі переваги сталевих воріт і надають котеджу елементи престижу та індивідуальності.

Темный дуб

Золотой дуб

Вишня

Висока міцність і стійкість до вітрових і ударних навантажень

 1. Сендвіч-панель - одна з найміцніших панелей в Європі. Її товщина 45 мм, що визначає стійкість в'їзних воріт і хвірток до вітрових і ударних навантажень.
 2. Підвищена щільність пінополіуретанової наповнювача (46-47 кг / м3) забезпечує жорсткість ворітної полотна і високу стійкість до деформації.
 3. Кожна сендвіч-панель забезпечена полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігають високу механічну міцність і еластичність при низьких температурах. Ущільнювач виключає появу зазорів між панелями.

По всьому периметру заповнення між штапиком і сендвіч-панеллю встановлюється гумовий ущільнювач FRK12 на основі полімерного каучуку.

Профілі роликового плющення AG / 77, AG / 77H, PD / 77

Висока міцність і стійкість до вітрових і ударних навантажень

 1. Використання алюмінієвої стрічки строго встановленої товщини гарантує стабільні характеристики і тривалий термін експлуатації полотна воріт / хвіртки з заповненням з профілю роликової прокатки.
 2. Рівномірний пенозаполненіе гарантує високу стійкість до навантажень і мінімізує деформацію профілів.
 3. Покриття ПУР-ПА забезпечує високу стійкість до стирання і подряпин, УФ-випромінювання і перепадів температур, стійкість до розтягування, розтріскування і відшаровування, високу стійкість до корозії.
 4. Висока якість покриття профілів підтверджено протоколами випробувань.

Колірна гамма алюмінієвих профілів

Алюмінієві профілі мають глянсову структуру поверхні і представлені в різних кольорах: від класичних білого і коричневого до оригінальних - червоний рубін, зелений мох, сріблястий металік, шоколадний.

Економічні варіанти заповнення

Конструкція відкатних воріт передбачає можливість виготовлення полотна з економічних матеріалів за бажанням замовника. шоколадний.

В алюмінієву раму воріт / хвіртки можна встановити профільований лист, дерев'яну дошку або будь-який інший листовий матеріал.

Залишились питання?

ukUkrainian