• Login
  • 0
    Cart

Промислові секційні ворота ALR

Полотно воріт (ALR F42)

Секции ворот из экструдированных трубчатых алюминиевых профилей в стандартном исполнении, высотой до 750 мм, строительная глубина 42 мм. Нижняя секция ворот с заполнением вспененным полиуретаном, с алюминиевой облицовкой с оттиском Stucco, 26 мм (FU). Другие секции ворот с двойным прозрачным остеклением из пластмассы, 26 мм, (S2).

Урівноваження воріт

Торсіонні пружини, бічні несучі троси (для нізковедущей направляючої - комбінація несучої ланцюга і несучого тросу). Торсіонні пружини для напрямних N, ND, NS, NK, NA, NH, GD, GS, L і LD розраховані на хв. 25 000 закривань, а для всіх інших напрямних на хв. 50 000 закривань. Для воріт з навальним приводом - через привід, вал (трубчастий вал) і бічний несучий трос.

Коробка / Тип направляючої

Закрита збоку, профільована кутова коробка, виготовлена ​​з гарячеоцинкованої сталі, з прикрученими запобіжними напрямними шинами.

Захист поверхні

ALR F42 / ALR F42 Thermo / ALR F42 Glazing / ALR 67 Thermo / ALR 67 Thermo Glazing Секції воріт анодовані в натуральний колір E6 / C0 по DIN 17611. ALR F42 Vitraplan Секції воріт з поліестеровим грунтовки покриттям зовні і зсередини пофарбовані в колір за зразком RAL 9017, що підходить до встановленого урівень прозорого склінню з пластмаси (4 мм), коричневого відтінку, або за зразком кольору RAL 9005, відповідного до встановленого урівень прозорого склінню з пластмаси (4 мм) сірого відтінку. Ребра жорсткості полотна воріт, торцеві накладки і центральні шарніри пофарбовані в колір за зразком RAL 9017, що підходить до встановленого урівень прозорого склінню з пластмаси з коричневим відтінком, або за зразком кольору RAL 9005, відповідного до встановленого урівень прозорого склінню з пластмаси з сірим відтінком. Всі інші сталеві елементи виготовлені з гарячеоцинкованої стали. Торсіонні пружини з покриттям.

Залишились питання?

ukUkrainian