• Login
  • 0
    Cart

Промислові секційні ворота APU

Полотно воріт (APU F42)

Цоколь із сталевих двостінних секцій зі спіненим поліуретаном (виготовлені з гарячеоцинкованої сталі), стандартна висота 750 мм, будівельна глибина 42 мм. S-гофр: зовні і зсередини - з відбитком Stucco, рівномірний розподіл гофров з кроком 125 мм L-гофр: зовні - Micrograin, зсередини - з відбитком Stucco Інші секції воріт з екструдованих трубчастих алюмінієвих профілів в стандартному виконанні, висотою до 750 мм, з подвійним прозорим склінням з пластмаси, 26 мм, (S2), будівельна глибина 42 мм.

Урівноваження воріт

Торсіонні пружини, бічні несучі троси (для нізковедущей направляючої - комбінація несучої ланцюга і несучого тросу). Торсіонні пружини для напрямних N, ND, NS, NK, NA, NH, GD, GS, L і LD розраховані на хв. 25 000 закривань, а для всіх інших напрямних на хв. 50 000 закривань. Для воріт з навальним приводом - через привід, вал (трубчастий вал) і бічний несучий трос.

Коробка / Тип направляючої

Закрита збоку, профільована кутова коробка, виготовлена ​​з гарячеоцинкованої сталі, з прикрученими запобіжними напрямними шинами.

Захист поверхні

Секції цоколя з поліестеровим грунтовки покриттям, зовні - кольору білого алюмінію за зразком RAL 9006, зсередини - сіро-білого кольору за зразком RAL 9002. Інші секції воріт анодовані в натуральний колір E6 / C0 по DIN 17611.

Залишились питання?

ukUkrainian