• Login
  • 0
    Cart

Рулонні ворота та решітки Hörmann

Інноваційна система пружин розтягування

Ворота з пружинами розтягування значно простіше відкриваються і закриваються вручну.
Таким чином, без застосування великого фізичного зусилля можливе переміщення рулонних воріт / рулонних решіток розміром до 6000 × 4500 мм. Система пружин розтягування рулонних воріт / рулонних решіток з додатково замовляються приводом забезпечує дбайливу експлуатацію механізмів воріт і приводу.

Продумана концепція воріт і приводів

Бездоганна робота рулонних воріт / рулонних решіток забезпечується завдяки повної сумісності воріт, приводів і блоків управління. Всі компоненти воріт виготовлені одним виробником, тому вони являють собою гармонійну систему, що забезпечує високу ефективність роботи.
Рулонні ворота та рулонні решітки Hörmann відрізняються функціональної надійністю і довгим терміном служби. Крім того, вони надзвичайно зручні при проведенні технічного обслуговування.

Безпека управління завдяки обмеженню зусилля

Рулонні ворота / рулонні решітки SB і TGT в комбінації з приводом WA 300 R S4 забезпечують високий рівень захисту при відкриванні та закриванні. Завдяки серійного оснащення пристроєм обмеження зусилля в напрямку «Ворота Об'явл.» і «Ворота Закр.» для воріт з більшістю варіантів завіс і розмірів не знадобиться запобіжник замикає контуру, щоб відповідати вимогам стандарту DIN EN 12453.

Система ZAK з активною системою зсуву

Рулонні ворота classic компанії Hörmann з системою ZAK (опція) закриваються більш герметично і знижують таким чином втрати тепла. Система ZAK зрушує рулон на консолях і направляє рулонне полотно точно, щоб воно завжди заходило в направляючі шини вертикально. В результаті, полотно повільніше зношується, а ворота відкриваються і закриваються майже безшумно. Ще одна перевага - Вам буде потрібно менше місця в зоні перемички.

Залишились питання?

ukUkrainian