• Login
  • 0
    Cart
ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА
Завдяки широкому вибору можливих типів направляючих компактні системи воріт підійдуть для будь-яких об'єктів промислового будівництва.

 Компанія Hörmann пропонує Вам оптимальні рішення для будь-яких індивідуальних випадків: від воріт з хвірткою без порога для зручного проходу до повністю засклених воріт зі стійким до подряпин склом Duratec.

ШВИДКІСНІ ВОРОТА

Швидкісні ворота Hörmann використовуються в якості внутрішніх та зовнішніх огороджень для оптимізації транспортних потоків, поліпшення мікроклімату в приміщенні і скорочення енерговитрат.

Їх перевага: завдяки технології SoftEdge з вбудованою системою Anti-Crash і захистом від наїзду гнучкі швидкісні ворота відрізняються особливо високим рівнем безпеки і рентабельності.

В якості зовнішніх воріт доцільно використовувати швидкісні спіральні ворота HS 7030 PU з двостінними поліуретановими ізоляційними панелями, що забезпечують прекрасну теплоізоляцію.

РУЛОННІ ВОРОТА І ГРАТИ

Завдяки простій конструкції з невеликою кількістю компонентів рулонні ворота відрізняються особливою ефективністю і міцністю.

В залежності від вимог Ви можете обирати різні варіанти завіс і оснащення. Рулонні ворота SB з інноваційною системою пружин розтягування є особливо вигідне рішення для будівель ангарного типу з нечастим відкриванням воріт.

Рулонні ворота Decotherm S найкраще підійдуть для інтенсивної експлуатації в сфері логістики.

ВОРОТА ДЛЯ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ

За рахунок зростаючих потреб в паркувальному просторі в містах та індустріальних центрах все більшого значення набувають підземні і колективні гаражі.

Часто такі гаражі виникають в місцях змішаного будівництва житлових і промислових об'єктів. В результаті, підвищуються вимоги до особливо плавному і безшумному ходу воріт.

Спеціально для цієї області застосування компанія Hörmann пропонує повністю узгоджені системи, що складаються з воріт і приводу.

ВОГНЕСТІЙКІ ВІДКАТНІ ВОРОТА

Вогнестійкі і димонепроникні відкатні ворота Hörmann поставляються як одно- і двостулкові ворота, або як вогнестійкі телескопічні відкатні ворота.

Для швидкого проходу людей і проїзду з візками або невеликими транспортними візками ми пропонуємо вогнестійкі відкатні ворота з хвірткою / евакуаційної дверима.

Ці ворота також можна замовити як ворота багатоцільового призначення, що не відповідають спеціальним вимогам.

В'ЇЗНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА

В'їзні відкатні ворота Hörmann з міцних сталевих профілів поставляються як збірний елемент з шириною відкривання до 16 метрів. А в протихідних системах ширина може досягати 32 метрів. Конструкція є вільнонесучою.

Переваги:

  • незначний обсяг фундаментних робіт, не потрібен монтаж направляючих;
  • лід, сніг або сильне забруднення не перешкоджають руху воріт.

МАЯТНИКОВІ ВОРОТА І СТРІЧКОВІ ЗАВІСИ

Гнучкі стрічкові завіси Hörmann вигідні за ціною і як не можна краще підходять для великих отворів у виробничих приміщеннях. Міцні смуги з ПВХ забезпечують щільне закривання. Вони відкриваються тільки на ширину проїжджаючого крізь них транспортного засобу або на ширину вантажу (якщо він виходить за габарити транспортного засобу).


Пластикові митників ворота Hörmann призначені для застосування всередині приміщень при нормальному режимі роботи виделкових автонавантажувачів. Митників ворота поставляються в попередньо зібраному стані, що значно спрощує монтаж цих воріт.

ВОРОТА ДЛЯ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ

Ворота для спортивних залів служать для відділення залу від приміщення з тренажерами в фітнес-центрах і інших спортивних та багатофункціональних залах.

Ворота для спортивних залів Hörmann повністю відповідають правилам попередження нещасних випадків в школах відповідно зі страхуванням від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Німеччині GUV-V S 1. Полотно воріт випробувано на ударостійкість, що витримує кидки м'яча, відповідно до стандарту DIN 18032-3.

Будучи провідним європейським виробником воріт, дверей, коробок і приводів, ми відповідаємо за високу якість продукції та сервісу. Саме ми задаємо, таким чином, стандарти на міжнародному ринку.

Промислові ворота

Будь-яке підприємство має потребу в якісній захисту приміщень, а також герметичності входів і їх практичності.

Для цього компанія HORMANN надає великий вибір промислових воріт.

Такі ворота відриваються у вигляді вертикального підняття полотна, яке потім стелить під потолок.Такім чином економиться простір, а також такий метод є більш безпечним по відношенню до людей.

Матеріал

Ворота виготовлені з алюмінію або з комбінації алюмінію і сталі.Еті ворота мають ряд переваг: великий діапазон ширини, великий вибір кольору і фактур. Компанія HORMANN має всі сертифікати якості, які можна побачити при покупці воріт. Ці сертифікати підтверджують якісну робіт німецького підприємства.

Завдяки невеликій глибині заходу, такі ворота відмінно підійдуть для великих, складських приміщень зі скляним дахом і скляним фасадом.

Такі ворота займають більшу частину зовнішньої частини приміщення, за рахунок чого підвищується економія енергії.

Ворота виготовлені з сендвіч-панелей, які мають двхстенний тип полотна.Толщіна таких сендвіч-панелей складають 45-50 мм.Такая товщина сприяє теплоізоляції і збереженню тепла всередині будівлі.

ukUkrainian