• Login
  • 0
    Cart
Гаражні секційні ворота
Гаражні секційні ворота протестовані і сертифіковані відповідно до високих вимог з безпеки Європейського стандарту 13241-1.

Сучасні енергозберігаючі ворота

Для гаражів, що примикають до будинку, рекомендується використовувати двостінні секційні ворота. Поряд з LPU 42 з хорошою теплоізоляцією LPU 67 Thermo володіють всіма характеристиками, якими повинні володіти сучасні будівельні конструкції: висока теплоізоляція завдяки секціям з термічним поділом з коефіцієнтом теплоізоляції 0,33 Вт / (м² · К) *, дуже хороша герметизація проміжків між секціями подвійними ущільнення валу і ідеальне подвійне покриття ущільнення, яке також компенсує нерівності підлоги і знижує втрати енергії

* Коефіцієнт теплоізоляції воріт (5000 × 2125 мм) = 1,0 Вт / (м² · К)

Ефективная теплоізоляція

Якщо гараж є частиною будинку, ми завжди рекомендуємо гаражні ворота з хорошою теплоізоляцією. завдяки ущільнення направляючої ThermoFrame від Hörmann можна поліпшити і без того хороші показники теплоізоляції воріт LPU.

Пластмасовий профіль чорного кольору, який легко встановлюється разом з направляючими воріт, забезпечує термічний поділ між рамою напрямних і цегляною стіною, і покращує тим самим теплоізоляцію на 15%*.

В якості опції Ви можете замовити ущільнювальну прокладку ThermoFrame для всіх секційних воріт Hörmann.

* Для двустінних секційних воріт LPU розміром: 5000 x 2125 мм

Оптимальний захист на довгі роки

Антикорозійне пластмасова основа напрямних висотою 4 см забезпечує надійний захист воріт в умовах тривалої вогкості. Подібної системи захисту основи напрямних від корозії у конкурентів немає.

Разом з покриттям ущільненням воріт підставу напрямних являє собою вдале завершення, в тому числі і зовні.

ОБЕРІТЬ ПОТРІБНИЙ САМЕ ВАМ ТИП ВОРІТ

Hörmann пропонує кілька видів воріт: двостінні секційнні ворота LPU 67 Thermo и LPU 42 гарантують відмінну або дуже хорошу теплоізоляцію, а також підвищену міцність і тихий хід. Широка лінійка розмірів двустінних гаражних воріт задовольнить будь-який запит клієнта. Будь-які секційні ворота можна обладнати надійною автоматикою Hörmann з системою BiSecur.  

Одностінні гаражні секційні ворота LTE 42 ідеально підходять для окремо розташованих гаражів, які не потребують теплоізоляції. Якщо ваш будинок оброблений деревом, то ідеальним рішенням для вас стануть секційні ворота Hörmann з покриттям з масивної деревини тип LTH 42.

LPU 67 Thermo

Енергозберігаючі ворота виконані з секцій товщиною 67 мм. Кожна секція, не залежно від висоти і ширини воріт, має термічне розділення і забезпечує прекрасну теплоізоляцію.

LPU 42

Двостінні гаражні секційні ворота LPU 42 - це вид воріт з секціями завтовшки 42 мм, що дозволяють забезпечити дуже хорошу теплоізоляцію.

LTE 42

Одностінні секційні ворота LTE 42 - це вигідне за ціною рішення для окремо розташованих гаражів, які не потребують додаткової теплоізоляції.

LTH 42

Гаражні ворота з деревини ідеально підходять для дерев'яних будинків або будинків з численними дерев'яними елементами, фахверком або елементами фасаду.

ПОВЕРХНІ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ ЗІ СТАЛІ

T-гофр (LPU), мотив 500 с прерывистыми вставками под нержавеющую сталь или под дерево
S-гофр (LPU, LTE), белого цвета RAL 9016
M-гофр (LPU, LTE), белого цвета RAL 9016
D-гофр (LPU), белого цвета RAL 9016
T-гофр (LPU), белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), белого цвета RAL 9016
Кассета (LPU, LTE), белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), мотив 450, белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), мотив 456, белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), мотив 461 с остеклением, белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), мотив 457, белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), мотив 462 с остеклением, белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), мотив 458, белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), мотив 454, белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), мотив 469 с остеклением, белого цвета RAL 9016
L-гофр (LPU), мотив 481 с остеклением, белого цвета RAL 9016

КОЛІР СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ З МАСИВНОЇ ДЕРЕВИНИ

КОЛІР СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ ЗІ СТАЛІ

Двостінні секційні ворота LPU і бічні двері можна замовити серійного білого кольору (RAL 9016) або вибрати колір за бажанням з 15 переважних кольорів за вигідною ціною або з 200 кольорів по карті RAL *, або з численних варіантів кольорів палітри NCS і DB. Для поверхні Sandgrain можна вибрати 3 бажаних кольору **. Одностінні ворота LTE 42 поставляються тільки серійного білого кольору RAL 9016. Кожен вид секційних воріт можна оснастити сучасною автоматикою Hörmann з системою BiSecur. 

Секційні ворота

Проблемою більшості водіїв, є наявність великого простору в гаражі. Таку проблему можна вирішити за допомогою секційних гаражних воріт, який є максимально функціональними, при цьому не займаючи багато місця.

Що таке секційні ворота?

Секційні ворота - це такий вид воріт, секції яких з'єднані між собою.

Продукція компанії HORMANN поєднує в собі комфорт і практичність. Секційні ворота відкриваються під стелю. Цим вони економлять багато простору. Такі ворота підійдуть в будь-який проріз; вони забезпечують на 14 см ширше проїзду, ніж підйомно-поворотні ворота. За рахунок міцних і стійких ущільнювачів, такі ворота абсолютно герметичні.

Тип воріт

Є кілька типів секційних воріт. Вони бувають двохстінні і одностенние.Двустенние ворота іеют класи: LPU 67 Thermo і LPU 42.Еті класи воріт забезпечують максимальну теплоізоляцію.

У свою чергу, одностінні ворота мають менший теплоізоляційним ефектом, тому вони призначені для окремих гаражів, які не потребують теплоізоляції. Ще один тип воріт - секційні ворота LTH 42 з фільонками з масиву дуба, які відмінно впишуться в дизайн вашого будинку.

ukUkrainian